Подарунок

Ігровий стіл, письмовий стіл Білий
12 710 ₴
- В наявності
- Код: MZP-KS1000-933
+380 (99) 602-49-36
0963003388
КиЇвстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 400 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Ігровий стіл, письмовий стіл Білий»
Ігровий стіл Джокер, який підкорив серця багатьох геймерів. Стіл має підсвічування, яке створює потрібну атмосферу. На великій стільниці достатньо місця для клавіатури та аксесуарів. Також є надставка для моніторів та динаміків. У трьох відділеннях є місце зберігання різних речей.
Матеріал: ЛДСП
Колір: Білий
Надставка: є
Габаритні розміри:
- ширина 1200 мм
- глибина 600 мм
- висота 710-856 мм
Є можливість замінити колір!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | фігурна |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 710 мм |
| Вага | 45 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 710 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний, Сірий, Алюміній, Венге |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 710 ₴





