
Стіл коп'ютерний кутовий Каспер
5 430 ₴
- В наявності
- Код: MZP-KS1000-976
+380 (99) 602-49-36
0963003388
КиЇвстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: ЛДСП
Цвет: Дуб Сонома
Габаритні розміри:
- ширина 1500 мм
- глибина 600 мм
- висота 760 мм
Є можливість замінити колір!
Доставка по всій Україні.
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Купити стіл коп'ютерний кутовий вигідно без переплат. Доставка по всій Україні. Працюємо індивідуально за розмірами Замовника. Великий вибір матеріалів та моделей
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні моделі столів персонально для Вас . Безкоштовна консультація.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | кутовий (ергономічний) |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір | Дуб сонома |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1500 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 760 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома, Дуб венге |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 430 ₴


