
Стіл письмовий, ігровий Адмірал Білий
9 140 ₴
- В наявності
- Код: MZP-KS2371
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Стіл письмовий, ігровий Адмірал Білий»
Стіл Адмірал призначений для гри та навчання.
Стіл дуже зручний для використання. Функціональні полиці вміщують багато ігрового обладнання та учбових предметів,зошитів і книг.
Красивий та сучасний колір столу буде ідеальним для вашого дому. Колір універсальний та підійде до будь-яких меблів. В комплекті підсвітка, яка підкреслить сучасність столу та його красу.
Гарантія 5 років використання товару. Термін експлуатації столу 15-25 років.
Прибирання столу дуже зручне завдяки простоті конструкції. У вас завжди буде чистота та порядок організованої людини.
У виробництві столу використовуються тільки якісні матеріали та фурнітура. Плита з якої зроблений стіл вирізняється міцністю та стійкістю.
Стіл надійно запакований з інструкцією по збірці та додатково відеоінструкція. Звичайний час складання 5-10 хвилин.
Розрахунок за стіл після отримання у вас вдома або на пошті.
Тепер при грі в улюблену гру ви отримаєте ще більше кайфу завдяки зручному столику.
Матеріал: ЛДСП
Колір:Білий
Габаритні розміри:
- ширина 1300мм
- глибина 600мм
- висота 1400мм
Є можливість змінити колір!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Наявність надбудови | Так |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритные размеры стола | |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1300 мм |
| Висота | 1400 мм |
| Вага | 32 кг |
| Размеры столешницы | |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Довжина стільниці | 1300 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Материал изготовления | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Комплектация | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Основні | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 9 140 ₴






