
Стіл письмовий, ігровий Адмірал Алюміній
9 140 ₴
- В наявності
- Код: MZP-KS1000-996
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Стіл письмовий, ігровий Адмірал Алюміній»
Стіл Адмірал призначений для гри та навчання.
Стіл дуже зручний для використання. Функціональні полиці вміщують багато ігрового обладнання та учбових предметів,зошитів і книг.
Красивий та сучасний колір столу буде ідеальним для вашого дому. Колір універсальний та підійде до будь-яких меблів. В комплекті підсвітка, яка підкреслить сучасність столу та його красу.
Гарантія 5 років використання товару. Термін експлуатації столу 15-25 років.
Прибирання столу дуже зручне завдяки простоті конструкції. У вас завжди буде чистота та порядок організованої людини.
У виробництві столу використовуються тільки якісні матеріали та фурнітура. Плита з якої зроблений стіл вирізняється міцністю та стійкістю.
Стіл надійно запакований з інструкцією по збірці та додатково відеоінструкція. Звичайний час складання 5-10 хвилин.
Розрахунок за стіл після отримання у вас вдома або на пошті.
Тепер при грі в улюблену гру ви отримаєте ще більше кайфу завдяки зручному столику.
Матеріал: ЛДСП
Колір:Алюміній
Габаритні розміри:
- ширина 1300мм
- глибина 600мм
- висота 1400мм
Є можливість змінити колір!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Колір | Світло-сірий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Підсвічування |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Товщина | 18 мм |
| Вбудований стелаж | Так |
| Кількість відкритих полиць | 4 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1300 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 1400 мм |
| Вага | 32 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1300 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підсвічування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований стелаж | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Алюміній |
- Ціна: 9 140 ₴






