
Стіл ігровий Джонні UNIVERSAL Дуб Тахо з чорною кромкою
7 500 ₴
- В наявності
- Код: MZP-KS1000-1011
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Стіл ігровий Джонні UNIVERSAL Дуб Тахо з чорною кромкою»
Стіл ігровий Джонні UNIVERSAL - ідеальний компаньйон для всіх любителів ігор, які шукають стильне та функціональне робоче місце. Будь то комп'ютерний стіл, стіл для ПК або офісний стіл — цей сучасний стіл пропонує достатньо місця для зберігання всіх важливих аксесуарів завдяки відкритим і закритим місцям для зберігання.
Вбудована полиця для системного блоку та підставка для монітора чудово доповнюють технічне оснащення. Але ігровий стіл Джонні не тільки функціональний, а й візуально привабливий, він приносить ковток свіжого повітря в кожну кімнату. Чи то ретро-дизайн, чи модний індустріальний вигляд – цей ігровий стіл вражає своїм сучасним стилем і радує кожного геймера.
Ігровий стіл Джонні – це більше, ніж просто предмет меблів. Він є серцем будь-якої ігрової установки та дає кожному геймеру відчуття, що він знаходиться у потрібному місці.
Опис товару:
- Наш комп'ютерний стіл "Джонні" - гарне рішення для кожного будинку. Завдяки оптимальному дизайну їм приємно користуватися і його можна використовувати універсально.
- Комп'ютерний стіл має відкриті та закриті полиці, а також полицю для системного блоку та полицю для монітора.
- Товщина плити 18 мм.
- Стіл виготовлений із якісних матеріалів ЛДСП класу E1 (це перший клас, з найменшим показником вмісту формальдегіду). Вважається безпечною для здоров'я і саме з таких плит повинні виготовлятися меблі для дитячих кімнат.
- Підставка для монітора на якій ви можете легко використовувати 2 монітори для роботи або ігор
РОЗМІРИ:
- ширина 1230 мм,
- висота 900 мм
- глибина 450 мм.
МАТЕРІАЛ: Стіл для ПК виготовлений із простої у догляді ЛДСП завтовшки 18мм
Кольори: Дуб Тахо з чорною кромкою
Гарантія:
36 місяців від виробника
Доставка та складання:
Доставка на відділення Нової Пошти
Доставка : Нова Пошта, транспортом нашої компанії (з погодженням)
Умови доставки: розібраний
Інструкція зі збирання: в комплект входить легка, зрозуміла інструкція збирання. Також на вайбер додатково надсилаємо відеоінструкцію складання.
Розрахунок після отримання без передоплати!!!
Інструкція по догляду:
Якщо меблі забруднилися, то не слід прибирати бруд абразивними засобами (не є винятком і поліроль або віск для меблів). Для цих цілей слід використовувати звичайний мильний розчин, після чого меблі слід протерти звичайною сухою ганчіркою. А вже потім можна і відполірувати поверхню. Перед тим, як застосовувати той чи інший засіб для миття меблів, уважно читайте інструкцію, там має бути вказано: підходить для ДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 18 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1230 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди для клавіатури | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Тахо |
- Ціна: 7 500 ₴





