
Стіл письмовий Марвел зі стелажем з підсвіткою Антрацит
9 800 ₴
- В наявності
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Стіл письмовий Марвел зі стелажем з підсвіткою Антрацит»
Письмовий стіл для учня — затишок, порядок і натхнення в одному рішенні!
Шукаєте ідеальний стіл для навчання, творчості та зберігання всіх важливих речей вашої дитини? У нас є саме те, що потрібно! Цей функціональний письмовий стіл створений з урахуванням усіх потреб сучасного учня. Він забезпечує зручне та організоване робоче місце для навчання, творчості, ігор та рукоділля, створюючи затишну атмосферу вдома.
Габаритні розміри:
- ширина столу 1200 мм
- ширина стелажу 300 мм
- висота столу 750 мм
- висота стелажа 1800 мм
- висота надбудови 1000 мм
- глибина надбудови 200 мм
Матеріал: ЛДСП 18 мм
Колір:Антрацит
Особливості:
- Розміри робочої поверхні: довжина — 1200 мм, глибина — 500 мм, що дозволяє зручно розмістити ноутбук або монітор від ПК, залишаючи місце для зошитів та канцелярії.
- Стіл оснащений практичною надбудовою висотою 1000 мм та глибиною 200 мм, яка містить 4 відділення: два більші — ідеальні для книг, та два менші — для зберігання аксесуарів і дрібниць.
- Для додаткової стійкості конструкції передбачено перегородку.
- Праворуч розташована вбудована секція-стелаж розміром висота — 1800 мм, ширина — 300 мм. Стелаж має 6 поличок, серед яких дві центральні — відкриті, а верхні та нижні полички — закриті дверцятами, що дозволяє зручно зберігати як відкриті предмети, так і приховати особисті речі.
-
У комплекті додається підсвітка RGB — стильне рішення для створення атмосферного освітлення робочого простору.
Гарантія: 36 місяців від виробника.
Доставка: Новою Поштою по всій Україні — 1–2 робочі дні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Антрацит |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Підсвічування, Вбудований стелаж |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 18 мм |
| Вбудований стелаж | Так |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 6 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1500 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Вага | 55 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 500 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Так |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Шафа-пенал | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Підсвічування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди для клавіатури | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |
| Вбудований стелаж | Так |
- Ціна: 9 800 ₴







